Статьи

Тепер роботодавцеві можна відмовити

Тепер роботодавцеві можна відмовити

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна продовжує вдосконалювати свою технічну платформу з метою оптимізації та зручності роботи і спілкування пошукача з роботодавцем.

Цього тижня було запущене інноваційне оновлення на сайті: тепер пошукач може відмовитися від запрошення роботодавця у тому числі із застосуванням відповіді: «Дякую за запрошення на вакансію! На даний момент не готовий розглядати вашу пропозицію».

Пошукачам це дозволить швидко та легко відмовитися від нерелевантного запрошення, при цьому не потрібно комунікувати з роботодавцем та вигадувати аргументи для відмови. Роботодавці, у свою чергу, не будуть гаяти час на тих кандидатів, які не зацікавлені в їх вакансії.

Як це працює: у пошукачів на сторінці «Відгуки та запрошення» з'явилася можливість відмовитися від запрошення, надісланого роботодавцем.

Навпроти обраного запрошення пошукач натискає на піктограмку «кошик» , йому пропонується або просто видалити запрошення, або видалити і відправити повідомлення роботодавцю. Запрошення після цього переміщується у Видалені , а роботодавцю відправляється автоматичне повідомлення про відмову.

Тепер роботодавцеві можна відмовити
Тепер роботодавцеві можна відмовити

Роботодавець при цьому просто побачить, що від пошукача отримано нове повідомлення. У повідомленні буде написано, що цей кандидат не готовий розглянути вакансію.

Тепер роботодавцеві можна відмовити

Тепер у обох сторін з'явився новий інструмент оперативного спілкування, котрий робить наш сайт ще зручнішим у використанні.

Вакансии дня

Комментарии