ООО Спектр-Агро 

Северодонецк

Вакансии

4 активные вакансии

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Химическое производство, удобрения

Я хочу тут работать
×

ООО Спектр-Агро 

Компанія ТОВ «Спектр-Агро» розпочала свою діяльність в 2009 році (дата реєстрації – 11.11.2009), як приватна компанія, і вже за перший рік існування зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів аграріїв, так і для компаній-постачальників продуктів та послуг. Основна сфера діяльності Спектр-Агро - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин тощо від провідних світових та українських виробників.

Спектр - Агро – це високоякісний сервіс та консультації, це інноваційні технології і широкий асортимент товарів, які відповідають сучасним вимогам сільгоспвиробників. Спектр-Агро - це перш за все згуртована команда професіоналів високого класу, працюючих для зростання і розвитку аграрного бізнесу в Україні.

Так як ми є національною компанією, це дає нам певні переваги. З географічним покриттям усієї території України та кількістю продавців більш ніж 100 менеджерів та директорів ми володіємо глобальним розмахом і можемо відповідати потребам наших клієнтів. Глобальний означає також і різноплановий. У різних людей різні стилі роботи, але всі вони мають єдину мету - зробити «Спектр-Агро» лідером галузі. Однак навіть якщо різноманітність в культурі та стилі роботи є надбанням, все ж існує кодекс правил та фундаментальний і безперечний для нас стиль роботи. Коли справа стосується продаж, поставок, агрономічного супроводу, якості та безпеки продуктів, охорони праці, етики, адміністрування бізнесу та інших аспектів - існує лише один стиль у нашій компанії – це власний стиль «Спектр-Агро».

 

Вакансии компании