Спецiалiст з навчання персоналу-Регiональний тренер

з/п не указана

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: 3–6 лет

Полная занятость, полный день

Якщо ви готові до виклику зробити найбільший державний банк найкращим банком в державі, яким буде пишатись кожен українець - приєднуйтесь до нашої команди професіоналів!

АТ «Ощадбанк» - один із найбільших фінансових інститутів нашої держави оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції

Спецiалiст з навчання персоналу-Регiональний тренер

Функцiональнi обв'язки :

 • Проводить аналіз потреб у навчанні та розвитку працівників регіонального управління та підпорядкованих ТВБВ, надає результати аналізу департаменту по роботі з персоналом для подальшої розробки навчально-методичної бази, планування та організації заходів з навчання та розвитку персоналу по Банку в цілому.
 • Складає місячний план заходів з навчання та розвитку працівників регіонального управління на основі затвердженого по Банку річного календарного плану з навчання та розвитку персоналу, пріоритетних проектів Банку та потреби у навчанні працівників регіонального управління.
 • Здійснює заходи з організації, проведення, контролю навчання та розвитку працівників регіонального управління та підпорядкованих ТВБВ, в тому числі з проведення дистанційного навчання та тестування, у відповідності до навчально-методичних матеріалів Банку.
 • Здійснює заходи з організації професійно-економічного навчання персоналу в регіоні, з навчання та професійної адаптації новоприйнятих працівників, координує роботу з наставництва, планування кар'єри, формування кадрового резерву.
 • Бере участь у заходах програми розвитку працівників регіонального управління, які увійшли до складу кадрового резерву.
 • Забезпечує та контролює проходження працівниками регіонального управління базового навчання та стажування на місцях (навчання новоприйнятих співробітників ТВБВ регіонального управління).
 • Здійснює постійний моніторинг використання та якості знань та навичок, набутих працівниками регіонального управління та підпорядковнаих ТВБВ за результатами проведених заходів з навчання.
 • Проводить перевірку організації роботи підпорядкованих ТВБВ з питань навчання та розвитку персоналу, розробляє заходи щодо покращення цієї роботи, забезпечує контроль за їх виконанням.

Вимоги до кандидатiв:

 • Повна вища освiта у сфері психології чи педагогіки, економіки, фінансів, банківської справи.
 • Стаж роботи за фахом вiд 3 рокiв у фінансовій сфері або в системі професійного навчання.
 • Змінюється країна - змінюємось і ми!

АТ «Ощадбанк»

Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 5 октября 2017